Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Forum

[Prijatý] Admin MC | Sp0k3CZ

Last updated on 4 months ago
Posted 4 months ago
Podmínky

• Musíte mít alespoň 15 let

• Na serveru, kde žádáte o práva musíte mít nahrané aspoň 24 hodin.

• Musíte mít samozřejmě i nejakou aktivitu na webu, aby bylo vidět že vůbec existujete.

• Neangažovat se v jiných pozicích na konkurenčních nebo jiných portálech. - Tady musím zmínit to, že jsem si dělal svůj server, ale ten úspěch neměl takže skončil.

• Musíte mít funkční mikrofón. (aby vám bylo rozumět).

Vzorová žádost

1) Vaše jméno ve hře: Sp0k3CZ

2) Vaše jméno na Discordu/TeamSpeaku: Sp0k3CZ#1576 / Sp0k3CZ

3) Váš vek: 25

4) máte VIP/EVIP (ANO/NIE): Momentálně je na MC VIP free

5) Jestli ste byli nějak zabanování, vypíšte podrobne: Nebyl jsem zabanován

6) Proč máte zájem o vstup do tímu?: Jelikož jsem tu působil dříve jako Technik MC serveru, tak bych se chtěl znovu připojit, ale bylo mi doporučeno majitelem, že si mám požádat.

7) Jak často chodíte na server?: Teď poslední dobou jsem býval na svém serveru, který neměl úspěch, tak jsem tu nebýval, ale teď se aktivita rozhodně zlepší

8) Řekně te něco o sobě (Čím víc, tím lépe): Jsem Jaroslav, je mi 25 let, pocházím z blízkého okolí Brna (Moravák Grin), ve volném čase se věnuji svému psovi, jízdou na kole, procházky se psem, rybaření, hraním PC her ( Minecraft, theHunter: Call of the Wild, Left 4 Dead 2, Portal 2, Metin 2, NHL 09 (NHL 12 MS), Firework Mania, Roblox apod..)

9) Byl jste už někdy někde admin? Jaké máte s adminováním zkušenosti?: Ano, mám dost zkušeností Smile

10) V tomto bodu můžete napsat cokoliv, co ste v předešlých bodech neměli možnosť napsat (Nepovinné): Tento bod je nepodstatný Grin
P
PaxFeliUser
Posted 4 months ago
Já nejsem proti.

Ale zajímalo by mě, proč se chceš vrátit?
Posted 4 months ago
Neboť jsem tu i dříve s J4R0 pomáhal.
adrianadrianUser
Posted 4 months ago
Na úvod, krásna žiadosť.

Na základe našeho rozhovoru, kde sme si vyrozprávali predošlý spor, vysvetlil som ti moje podmienky.

Zabudol som ti povedať, že to s tým založením serveru po odchode od nás a následným pokusom o odchod našich hráčov k tebe, bolo kúsok cez čiaru, ale beriem to ako skrat.

Vzhladom na to, že si šikovný, aktívny, prínosom pre server a dohodli sme sa s mierom, tak SOM ZA TVOJE PRIJATIE.
Posted 4 months ago
Díky Cool
P
PidloOwner
Posted 4 months ago
Nemám s tím problém aby jsi se vrátil. Ale to co jsi udělal naposledy, tak na to radši zapomenu. Ale tohle je poslední šance, tak si jí nesmíš pokazit jestli tady chceš zůstat s námi.. PRO.
J
J4R0[ATeam] MineCraftOwner
Posted 4 months ago
No už sa tu čaká asi len na mňa no ja som za ale ako napísal pidlo poslední šance potom už neni cesta spet
Posted 4 months ago
Děkuji všem za vyjádření. Budu se snažit, aby se nestalo to co posledně. Když už si na mě někdo bude vylévat zlost, tak ho prostě budu ignorovat.
J
J4R0[ATeam] MineCraftOwner
Posted 4 months ago
Skúškou prešiel Cool