Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Forum

BaseBuilder!

Last updated on 2 months ago
G
geckoUser
Posted 2 months ago
Zdravím kolegové!! Jsem starý hráč bb, a rád bych aby jste udělali server na basebuilder, hráče bych sehnal o server bych se taky klidně staral, stačí mi aby byl dobře nastavený server, lidi seženu přispět jsem schopný a starat se o klid na serveru a celkově server klidně budu taky Smile
ZekyZekyOwner
Posted 2 months ago
Již kdysi zde byl BB, ale jelikož jsem asi jediní kdo to dělá scripty na 1.6, tak jsem ten mod moc nechápal...

Ale je možnost stále tento server dodat, bohužel bez nějakých extra updatu... osobně ten mod moc nemusím a nechápu jej
G
geckoUser
Posted 2 months ago
Zeky můhl by jsi ho zase obnovit rád bych se koukl jak to vypadá a kdyžtak by jsme ho mohli dát online a sehnal bych lidi co ty na to? Klidně se o server budu starat osobně Smile Mě jde o to abych vrátil gamesites to co mi dali oni, a udělat to i lepší než to mají oni
ZekyZekyOwner
Posted 2 months ago
Během víkendu se to pokusím nahodit.
G
geckoUser
Posted 2 months ago
Dobře kdyžtak mi dej vědět kdyby jsi chtěl s čímkoliv pomoci
G
geckoUser
Posted 2 months ago
Čím dříve tím lépe Smile
J
J4R0[ATeam] MineCraftOwner
Posted 2 months ago
Zdravím s BB nebude problém znova založiť no problém je že sa toho pawnu od danneho človeka nikto nevyzná ale je funkčný myslím že zeky to zvládne ja som mal v pláne spraviť zm mód podobný ako mix-arena a cszoom ale viac vyvážené
G
geckoUser
Posted 2 months ago
J4R0 bral bych bb na způsob starého Gamesites BB o tom mi dost lidi psalo že by takový BB chtěli...
J
J4R0[ATeam] MineCraftOwner
Posted 2 months ago
Ja nie som BB hráč takže neviem ako to vypadá Grin ako pár krát som hral ale hýbať sa v Tom neviem všetko záleží na zekym ako sa mu chce pawnovat
+ Sme tu mali takého čo chcel strašné basebuilder ale padlo to
Edited by J4R0 on 22-05-2021 03:54, 2 months ago