Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Forum

Helper

Last updated on 8 days ago
Posted 8 days ago
1: Nick: Kebabuba
2: Discord: Highlander#2699 a teamspeak nemám
3: Vek: 14
4: Nemám VIP
5: Nebol som zabanovaný
6: Lebo už som Helperom bo na viacerých serveroch a viem, čo post helpera odnáša a aké práva helper by mal mať. Chce vstúpiť do teamu lebo chcem pomocť serveru aby sa na ňom udržoval kľud, mier a poriadok. V prípade, že by niekto nevedel niečo, rád by som mu pomohol a prípadne doučil pravidlá :D
7: Na server chodím denne asi min. 3 hodiny hrám na serveri pokiaľ nejdeme z rodinou na výlet alebo mám zaracha
8: Volám sa Tobias, mám 14 rokov a mám 2 psíkov a 4 andulky. Chodím do školy v obci Bánov. Mám aj pár koníčkov: rád hrám futbal, Blbnem z psíkmy, chodím behať a plávať.
Lúbia sa mi rozne prepracované umelecké diela.
9: Ako už som povedal, bol som už na viacerych serveroch helper, poznám pokyny a práva helpera. Moj prvý post helpera som mal v 9.rokoch takže už mám z helpovaním 5 ročné skúsenosti.
J
J4R0[ATeam] MineCraftOwner
Posted 8 days ago
Nazdar nehrávaš tu dlho no prikazy uvidíme ako ovládaš
za mňa ano udeľujem vínimku ohľadom odohratých hodín zatiaľ to netreba keďže hľadám ľudí.